Wizz Discount Club

Członkostwo w Wizz Discount Club daje nam sporo dodatkowych przywilejów niedostępnych dla osób bez wykupionej usługi. Są nimi:

  • minimum 10 EUR zniżki na każdy bilet którego cena wynosi przynajmniej 19,90 EUR
  • 5 EUR zniżki na duży bagaż podręczny i bagaż rejestrowany
  • zniżki dla osób podróżujących razem z nami na tej samej rezerwacji
  • oferty promocyjne dostępne wyłącznie dla członków klubu

Dostępne są dwa rodzaje członkostwa: standardowe oraz grupowe. Standardowe daje zniżki Członkowi klubu oraz jednej osobie towarzyszącej i kosztuje 29,99 EUR rocznie. Wersja grupowa pozwala na zabranie ze sobą do 5 osób towarzyszących.

Wykupienie członkostwa zwraca się już przy zakupie biletów dla dwóch osób w dwie strony.

Członkostwo ważne jest rok od zakupu i daje możliwość wykupienia nieograniczonej liczby biletów w cenie promocyjnej. Wymogiem otrzymania zniżki przez podróżujących wraz z członkiem klubu jest wykupienie wszystkich biletów na jednej rezerwacji.

UWAGA Promocja dla osób towarzyszących naliczana jest tylko w przypadku gdy w tym samym momencie kupujemy bilet dla siebie. Nie ma możliwości dokupienia tańszych biletów w późniejszym terminie!

Dość popularną sytuacją na popularnych kierunkach jest brak wystarczającej ilości biletów w najniższej cenie dla wszystkich podróżujących (dostępnych jest kilka miejsc w promocyjnej cenie, a w przypadku chęci zakupu większej ilości biletów wszystkie liczone są po wyższej cenie). Można podzielić zakupy na kilka rezerwacji i wykupić tańsze bilety, po czym dokupić resztę po wyższej cenie – należy pamiętać, że w takim wypadku część z podróżujących nie będzie mogła skorzystać ze zniżki Discount Club i będą musieli zapłacić pełną cenę – należy więc przeliczyć która opcja wychodzi taniej:)

Zniżka Wizz Discount Club nie obejmuje lotów krajowych oraz lotów specjalnych związanych z wydarzeniami sportowymi.